Şablon tartışma:Türkiye cumhurbaşkanları

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

MedyaViki tartışma:Tr cumhurbsk sayfasından taşıdım yanlış yere koyulmuş.

türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanları listesi

{{msg:Türkiye cumhurbaşkanları}} yazınca

nın çıkmasını sağlıyor. Cumhurbaşkanlarımızın sayfalarına ve diğer ilgili sayfalara konulabilir diye düşündüm. Eğer izin alabilirsek Cumhurbaşkanlığı Forsunu kullanmak istiyorum, şimdilik Türk Bayrağı var. atakan 01:52, 19 May 2004 (UTC)

Logo 75 yildan fazla suredir varsa acik icerik, ayrica tanitim amaci vesilesi ile fair-use'e tabi yanilmiyorsam. Yahu, bu arada hakkaten muthis olmus bu :) Bir ihtimal bunu tarihler icin yapma ihtimali var mi ? (Misal Wikipedia ingilizce sayfasinda, o gunun tarihine tikla) Tekrar ellerine saglik :) --Nerval 01:57, 19 May 2004 (UTC)

iltifatlar için teşekkürler. fair-use aklıma gelmemişti, haklısın. bu arada logo çok eski değil, en azından son ölçülerin kanunu 1985 sanırım. birazdan indirip buraya yükleyeceğim.

tarihler konusunda nasıl bir şey istediğini anlamadım. en:MediaWiki:MayCalendar gibi bir şeyi mi kasdediyorsun, ordan kopyalabiliriz. atakan 02:11, 19 May 2004 (UTC)

evet o :) cok iyi olur yahu :) --Nerval 02:14, 19 May 2004 (UTC)

Başbakanlık yapmamış Cumhurbaşkanları[kaynağı değiştir]

Cemal Gürsel, Cevdet Sunay, Fahri Korutürk, Kenan Evren, Ahmet Necdet Sezer, Başbakanlık yapmadılar ama Türkiye Cumhuriyeti Başbakanları arasında görünüyorlar.

--cretanforever 23:45, 6 Aralık 2005 (UTC)