Kategori tartışma:Gösteri sanatları

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
  • sahne ve gösteri sanatlarının (ing. 'performing arts') iki ayrı kategori olması karışıklık yaratıyor. --spAs 09:47, 27 Mart 2006 (UTC)


  • Bütün gösteri sanatları ne yazık ki "sahne sanatı" kapsamına girmemektedir. İkisi farklı şeylerdir. Maddeye eklenen "sil" şablonunu geri kaldırıyor, ancak ilgili maddeye eklemiyorum. kullanıcı:Denisutku'ya bir mesajla sorup, geçerli olabilecek bir yanıtını bekleyeceğim. Levent Abi ileti 21:36, 11 Temmuz 2008 (UTC)
  • Gerçi yorgunluktan işlevsel bir hata yaptım; sil şablonu kalmalıydı, ancak bu kasti bir girişim değildir. Kategoriyi kendim de silebilirim. Levent Abi ileti 21:42, 11 Temmuz 2008 (UTC)
  • "Medrano Sirki" başlıbaşına bir gösteri sanatı olmadığı için kategoriden çıkardım. (Sadece "Sirkler" kategorisinde olması yeterli diye düşündüm.) Bu kategori de hem boş olduğu için hme de bir ana kategoriye bağlı olmadığı için sil şablonu koydum. Konuya hakim birileri ilgili yere bağlayıp içine de ilgili maddeleri ekleyecekse kalsın tabi ki. - denisutku M 07:51, 12 Temmuz 2008 (UTC)