Kullanıcı mesaj:Blcksprt

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Arşiv
Arşiv

Arşiv 1

Gerekçesiz dosya[kaynağı değiştir]

Muratsahinileti 09:20, 13 Şubat 2010 (UTC)

Reality 22:27, 9 Temmuz 2011 (UTC)

merhaba, kullanıcı haklarınız, beyaz listeye dahil olacak şekilde değiştirildi. kolay gelsin. --kibele 09:07, 28 Eylül 2012 (UTC)

Agarplate redbloodcells edit.jpg[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Rica etsem orada yer alması gerektiğini düşündüğün metni tam olarak yazabilir misin? Direkt koyayım ben de oraya.

Vito Genovese 15:13, 2 Mart 2013 (UTC)

Düzelttim, teşekkür ederim.
Vito Genovese 15:35, 2 Mart 2013 (UTC)

Hoş geldiniz Blcksprt![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan
Vikipe-tan

Davet..
Gelin bize; bilgiye destek verin!

Maddeler üzerinde düzeltme yapmanız dikkatimizi çekti. Vikipedi, sizin ve bizim gibi gönüllü kullanıcıların katkılarıyla gelişen bir "özgür ansiklopedidir". Ancak sistemimizin yapısı gereği, kayıtlı kullanıcı olsun ya da olmasın, her isteyenin kurallar çerçevesinde dilediği değişikliği yapması olasıdır.

Bu durum; vandalizm amaçlı yıkıcı değişikliklerin yanı sıra, deneme amaçlı değişiklikleri de gündeme getirerek; maddelerin yapılarının bozulmasına yol açabilmekte. Bunları düzeltmek de yine biz kullanıcılara düşüyor. Vikipedi'nin yeni son değişiklikler devriyelerine gereksinimi var; bize katılmayı düşünürseniz, bilgiye ücretsiz ulaşmanın gelişimine yararınız dokunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilir ya da size bu iletiyi yollayan kişi ile bağlantı kurabilirsiniz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun, sevgiler. - Mavrikantmsj 08:20, 19 Aralık 2014 (UTC)