Kullanıcı mesaj:LostMyMind

  Rahmetle anıyoruz...

  Bekleyen değişikliklerin eritilmesi hususunda desteğinizi rica ederiz.[kaynağı değiştir]

  Türkçe Vikipedi'nin değerli kullanıcısı; Vikipedi'mizde bildiğiniz üzere sürüm kontrolü uygulaması vandalizmi önlemek gayesiyle uygulanıyor. Projemize artan ilginin neticesi olarak sürüm kontrolü sebebiyle bekleyen değişikliklerimizin sayısı tekrar ivme kazandı. İşbu değişikliklerin incelenmemesi okuyucunun motivasyonunun düşmesine zemin hazırlayacaktır. Türkçe Vikipedi'nin şiarı okuyucularına özgürce kaliteli bilgi sunmaktır, bekleyen değişiklikler içerisinde uygun olanların kabulü, yıkıcı olanların ise reddiyle birlikte okuyuculara kaliteli bilgi sunabileceğiz.

  Haydi, değişiklikleri eritelim! Klavyelerinize ve dimağınıza kuvvet!

  (Sürüm kontrolü yetkiniz olması hasebiyle bu mesaj tarafınıza bir bot hesap vasıtasıyla Kadı tarafından gönderilmiştir, devriye veya hizmetli değilseniz mesajı dikkate almayınız.)

  Kadı Mesaj 12.11, 1 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Puanlama[kaynağı değiştir]

  zkarapatlak merhaba kolay gelsin Vikipedi:İş birliği projesi/2022/40. hafta/zkarapatlak yapmaya çalışıyorum; umarım doğrudur. Doğru ise lütfen puanlar mısın? Teşekkür ederim.

  @Zkarapatlak, puanlamalar için acele etmeyelim, fırsat buldukça yaparız. 39. haftayı yeni bitirebildim, 40'a henüz başlamadım, kısa zamanda bakmaya çalışacağım. Sevgiler, iyi vikiler, --LostMyMind (mesaj) 11.25, 4 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
  haklısın, kusura bakma. O zaman bilginiz olsun diye yazdığımı belirtir, özrümü kabul edin. Hadi kolay gelsin :) Zkarapatlak (mesaj) 11.29, 4 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Articles for Creation Barnstar Hires.png
  Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba LostMyMind,
  39. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Her Vikipedi'de olması gereken maddeler listelerindeki maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 11.35, 4 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]