Kullanıcı mesaj:Nanahuatl

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Dur ikonu
VP:EP#10 nedeniyle değişiklik yapmanız süresiz olarak engellenmiştir. Ayrıca, mesaj sayfanızda değişiklik yapma olanağınız da iptal edildi.
Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından sizi engelleyen hizmetliye Özel:EpostaGönder sayfasından veya Gönüllü İletişim Ekibine [email protected] adresinden gerekçeleriniz ile birlikte e-posta atarak engelinize itiraz edin.  
𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 23.46, 6 Ocak 2024 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Şikayet/Engel[kaynağı değiştir]

Şikayete ve yorumları okumaya, yorum yazmaya yetişemedim. Biraz prematüre ve inisiyatif kullanılmış bir engel gibi görünüyor; ama öyle takdir görmüş —eski engel de etkili olmuş. "Süresiz"i sadece ismen süresiz olarak alıp, kısa ve belirsiz bir süreliğine önleyici olarak zorunlu izin verilmiş gibi hissedebilirsin belki, belli bir bağışıklığın var zaten. Belki de daha fazla iş yapan daha çok hata yapar, bunu biraz olsun kendimin de başkalarının da anlaması gerek belki. Çıkaracağın dersler varsa —daha önceden yaptığını ima ederek değil— kin gütmeden, resentment hissetmeden çıkarabilmeni dilerim. İyi dinlenceler. --stultiwikia(bana yaz) 04.43, 13 Ocak 2024 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Thank you for being a medical contributors![kaynağı değiştir]

The 2023 Cure Award
In 2023 you were one of the top medical editors in your language. Thank you from Wiki Project Med for helping bring free, complete, accurate, up-to-date health information to the public. We really appreciate you and the vital work you do!

Wiki Project Med Foundation is a thematic organization whose mission is to improve our health content. Consider joining for 2024, there are no associated costs.

Additionally one of our primary efforts revolves around translation of health content. We invite you to try our new workflow if you have not already. Our dashboard automatically collects statistics of your efforts and we are working on tools to automatically improve formating.

Thanks again :-) -- Doc James along with the rest of the team at Wiki Project Med Foundation 22.24, 3 Şubat 2024 (UTC)Yanıtla[yanıtla]