Kullanıcı mesaj:Buffanigan

Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

Merhaba Buffanigan, Vikipedi'ye hoş geldiniz!
Crystal Clear app kedit.svg
Herkes yazabilir

Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

Bantuan
İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
kullanarak imzalamayı unutmayın!.
Tips
Yardım bilgileri

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Membuat kesalahan?
For Non-Turkish Speakers
Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
Mediawiki.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Kolay gelsin... BSRF 💬 12.07, 17 Ocak 2020 (UTC)


Robot çeviri eklemeyiniz!
Merhaba, Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemenizi takdirle ve teşekkürle karşılıyorum. Özgür ansiklopedinin gelişmesi ancak sizin gibi kullanıcıların aramıza katılımıyla mümkündür, katkılarınızın bu vesileyle devamını diliyorum. Bununla beraber, lütfen çeşitli programlar ya da web sayfaları aracılığıyla Türkçe dışında bir dilden çevirisi yapılmış sayfaları Vikipedi'ye eklemeyiniz. Bu tür sayfalar, ciddi düzeyde ifade ve anlam bozuklukları içerdiğinden, hatta hatalı çeviri içerme ve okuyucuyu yanlış bilgilendirme riskine sahip olduklarından hızlı silme kuralları gereği silinecektir. Eğer dil bilginiz yeterli değilse, diğer kullanıcılara mesaj atıp yardım isteyebilirsiniz. Vikipedi'ye farklı alanlarda katkıda bulunmak istiyorsanız, neler yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için hoş geldin sayfasına bir göz atın. Teşekkürler.
SplendidSnowLeopard (mesaj) 10.17, 26 Haziran 2020 (UTC)
Özgür Eker[kaynağı değiştir]

Ambox warning yellow.svg

Merhaba, ben Victor Trevor. Oluşturduğun Özgür Eker maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Kayda değer olmayan konulu madde" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Victor Trevor (mesaj) 08.26, 24 Eylül 2020 (UTC)

kayda degerli olmayan bir konu falan degil detayli incelerseniz uluslararasi sitelerden kaynaklar var.Farkli bir oyuncunun ayni kaynaklardan acilmis olan sayfasi kabul edilmistir istersneiz bakin (Ismailcan Dörtkardes) Sarponaran (mesaj) 12.35, 24 Eylül 2020 (UTC)

Sakin ben 2 güne yeniden açarım. Victor Trevor biraz espor karşıtı biri :). ~Styyx noldu beya? 20.23, 24 Ekim 2020 (UTC)

Elektronik Sporlar Görev Gücü[kaynağı değiştir]

ESports Logo.png Merhaba! Elektronik Sporlar Görev Gücü'ne davetlisiniz! Katılmak isterseniz adınızı katılımcılar listesine ekleyiniz. ~Styyx noldu beya? 09.52, 25 Ekim 2020 (UTC)

Woxic[kaynağı değiştir]

Woxic'in sayfasını yeniden açmak üzereyim. Burda şuanda nasıl olduğunu görebilirsin. Fakat ben açtıktan sonra büyük ihtimalle eskiden silindiği için VP:HS#G4 nedeni ile yeniden aday gösterilecek. İtirazı daha iyi yapabimem için senin açtığın sayfanın silinmeden önce nasıl olduğunu anlatırmısın? Teşekkürler. ~Styyx noldu beya? 18.38, 28 Ekim 2020 (UTC)

benimkine yakin yapmissin bir farki yok.Sayfanin kapanmamasi icin her turlu itirazi yapariz. Sarponaran (mesaj) 19.25, 28 Ekim 2020 (UTC)

zaten silinme amaci ansiklopedik olmamasi veya vandalizm olmasi degil tamamen victor isimli adminin (...) esporu spordan saymamasindan kaynakliydi. Sarponaran (mesaj) 19.27, 28 Ekim 2020 (UTC)

Diğer kullanıcılara karşı saygılı olun![kaynağı değiştir]

Stop hand.svg

Medeni olmayan davranışlar içinde olduğunuz gözlemlendi. Lütfen kibar olun ve kişisel saldırılara yönelmeyin veya değişiklik savaşı başlatmayın.--- Caskination? 19.39, 28 Ekim 2020 (UTC)

petkim[kaynağı değiştir]

Selamlar. Kulüplerin maddelerini adlandırmada göz önüne aldığımız kıstasları Vikiproje:Spor/Yazım rehberi/Maddelerin adlandırılması sayfasından okuyabilirsiniz. Bunlara aksi taşıma işlemi yapmayın lütfen. İyi günler. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 13.24, 4 Haziran 2021 (UTC)