Kullanıcı mesaj:Kralayolverin

  selamun aleykum[kaynağı değiştir]

  selamun aleykum Misafir1234 (mesaj) 07.19, 1 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Diğer dillere bağlantı vermeyi unutmayın[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Öncelikle Vikipedi'ye katkıların için teşekkür ederim. Ancak madde oluşturduktan sonra diğer dillere bağlantı vermek çok elzemdir. Lütfen Vikipedi logosunun bulunduğu sütunun en altındaki "Diğer diller" kısmından diğer dillere bağlantı vermeyi unutma. İyi vikiler! Robingunes; 11.51, 4 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Bronze medal wikiproject.png
  İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

  Merhaba kralayolverin,
  13. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Suç patronları listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.10, 5 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Kindness Barnstar Hires.png
  Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba kralayolverin,
  13. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Suç patronları listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.10, 5 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Devriyelik görevinde başarılar![kaynağı değiştir]

  Merhaba Kralayolverin,

  Devriyelik başvurun başarıyla sonuçlandı. Dolayısıyla hem tebrik etmek hem de yararlı bulabileceğin bazı bilgilendirmelerde bulunmak için yazıyorum. Devriye kullanıcı grubu vandalizmla mücadele etmek için oluşturulmuştur ve devriyelerin vandalizm politikasına hakim olmaları beklenir. Bu nedenle özellikle şu iki bölümü yeniden okumanı rica ediyorum:

  Vikipedi:Vandalizm#Vandalizm türleri
  Kötü niyetli ve zarar vermeyi amaçlayan değişiklikler, reklam, ısrarlı telif hakkı ihlali, kasıtlı olarak uygunsuz kullanıcı adı seçimi gibi örnekler vandalizmdir.
  Vikipedi:Vandalizm#Neler vandalizm değildir
  Basit denemeler, Vikipedi'yi öğrenmeye yönelik çabalar, tarafsız bakış açısı sorunları, hatalar, inatla yinelenen değişiklikler ve iyi niyetli sayfa boşaltma işlemleri vandalizm değildir.

  Artık geri döndür adlı yeni bir düğmeyi kullanabileceksin. Bu düğmenin yalnızca vandalizm kapsamına giren değişiklikler için kullanılabileceğini, içerik anlaşmazlıklarında diğer kullanıcılara karşı kullanımının devriyelik yetkisinin kötüye kullanımı sayıldığını da belirtmek isterim. Tek tıklamayla kullanılabilen bu güçlü işlevin onay istemiyle çalışmasını istersen aşağıdaki seçeneği etkinleştirebilirsin:

  • Tercihler → Görünüm → Gelişmiş seçenekler → işaretli Geri döndür bağlantısına tıklanınca bir onay istemi göster

  Bunun dışında aşağıdaki JavaScript betikleri de vandalizmle mücadele konusunda oldukça yararlı olacaktır:

  Sürüm Kontrolü uygulaması kapsamında hiç onaydan geçmemiş sayfalar için İncelenmemiş Sayfalar, bir kez onaylandıktan sonra değişiklik geçiren ve yeniden onay veya ret bekleyen sayfalar için Bekleyen Değişiklikler, uygulama ile ilgili istatistikler için ise Doğrulama İstatistikleri sayfalarından yararlanabilirsin.

  Başlangıç için bunlar yeterli olacaktır. Lütfen her türlü sorun için mesaj atmaktan çekinme ve cesur ol! --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 11.05, 13 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  devriyelik görevinde başarılar dilerim. Katkılarınızın devamı dileğiyle..... Ekrexsobana mesaj at 11.05, 13 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Starbucks[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Starbucks sayfasına eklediğim hangi cümle reklam içeriği belirtirseniz hemen çıkarmak isterim. --Emozcen (mesaj) 11.19, 15 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  Verdiğiniz 7. Kaynak reklam olan kısım kampanya reklami kralayolverin (mesajla 🚀) 11.34, 15 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

  Barnstar Geography Hires.svg
  Coğrafya Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
  Merhaba Kralayolverin,
  15. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Mikro uluslar maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Coğrafya Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

  Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 04.27, 22 Nisan 2021 (UTC)[yanıtla]

  izotop sayfami ilk paragrafini kontrol eder misiniz[kaynağı değiştir]

  izotop sayfami ilk paragrafini kontrol eder misiniz kaynakca ekledim ve cumleleri daha anlasilir yaptim Deniztutkuhalime (mesaj) 08.48, 2 Mayıs 2021 (UTC)[yanıtla]